טיפול נפשי פסיכותרפי > פסיכותרפיסטית למסע אל הנפש

קצב החיים המודרני, התובעני והנוקשה, מעמיד בפני כל אחד ואחת מאיתנו לא מעט אתגרים מנטאליים, הבאים לידי ביטוי באמצעות משברים, מצוקות או הפרעות נפשיות – רגשיות, המתעוררות בכל שלב כזה או אחר של החיים.

אחת הדרכים היעילות יותר להתמודדות עם משבר רגשי או מצוקה נפשית היא באמצעות טיפולי פסיכותרפיה המורכבים ממגוון נרחב של שיטות טיפול נפשיות או רגשיות. רוב שיטות טיפול אלה מיושמות באמצעות קשר מילולי המתפתח בין המטופל לבין המטפל, כאשר מטרת הטיפול היא להעניק למטופל פתח לשינוי חיובי בחייו.

פסיכותרפיסטית הדוגלת בהתאמה אישית ויעילה לכל מטופל  

אפרת מבל, פסיכותרפיסטית המתמחה במתן טיפולים נפשיים בשיטה הקלטית, הינה בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה בתחום בריאות הנפש. ניסיונה המקצועי של הגברת אפרת מבל הוביל אותה לפיתוח שיטת טיפול המותאמת לצרכיו של כל מטופל ומטופל באופן נקודתי, החל מיישום הליך טיפול קצר, ממוקד ויעיל ועד לטיפול דינאמי מעמיק.

שיטת הטיפול הייחודית של הגברת אפרת מבל, מיועדת הן לצרכי טיפול פרטניים והן לצרכי טיפול ברמה המשפחתית או הזוגית. בין יתר תחומי ההתמחות של הטיפוליים המיושמים באמצעות שיטתה הייחודית של הגברת אפרת מבל ניתן למצוא: טיפול בחרדות ופוביות מכל סוג, ליווי מטופלים הנאלצים להתמודד עם אבל ואובדן, ליווי מטופלים הסובלים מדיכאון, טיפול המיועד לצרכי התמודדות עם תקופת משברים במהלך החיים, טיפול משפחתי בכל הבעיות המשפחתיות כגון משברים בזוגיות, הדרכת הורים, פתירת חלומות ועוד.

היותה של אפרת מבל פסיכותרפיסטית יכול לעזור למטופלות להתחבר ולהיפתח וע"י כך להגדיל את האפקטיביות של הטיפול. הניסיון המקצועי העשיר של הגברת אפרת מבל בא לידי ביטוי הן מעצם היותה עובדת סוציאלית-קלינית, הן מעצם היותה מומחית בטיפול נפשי בשיטה הקלטית והן מעצם היותה מדריכה ומטפלת זוגית בשיטת אימגו.

במידה וגם אתם מתמודדים עם מצוקה נפשית כזו או אחרת, במידה וגם אתם חווים משבר בחייכם האישיים או המקצועיים, במידה וגם אתם מתמודדים עם לא מעט בעיות ברמה המשפחתית, זה הזמן להכיר מקרוב את הפסיכותרפיסטית אפרת מבל ואת שיטת הטיפול הייחודית שלה. שיטה זו מותאמת באופן נקודתי למשבר, למצוקה או לבעיה הנפשית-רגשית ממנה אתם סובלים.

ליצירת קשר עם אפרת מבל: